O nás

Vítame Vás na stránke spoločnosti ROLLUX.

Spoločnosť ROLLUX, výrobca plastových okien a dverí, garážových brán a tieniacej techniky, pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996.
Za viac ako 24 rokov svojho pôsobenia prešla viacerými pozitívnymi zmenami. Výroba sa neustále modernizuje a do budúcna máme v pláne zaradiť do výroby nové produkty s cieľom ponúknuť konečnému zákazníkovi i odberateľom stále širší sortiment našich výrobkov a služieb. Naši odborníci dokážu vždy poradiť a vyriešiť akúkoľvek požiadavku.
Od vzniku spoločnosti je našim prvoradým cieľom kvalita produktov a maximálna spokojnosť zákazníka. Predpokladom kvalitného výrobku sú kvalitné vstupné materiály. Spolupracujeme s významnými výrobcami ako napríklad INOUTIC, LOMAX & Co., SAINT-GOBAIN GLASSOLUTIONS NITRASKLO, WINKHAUS, SOMFY, .... Nemecký pôvod plastových profilov, z ktorých vyrábame Vaše okná a dvere, nastavuje štandardy kvality, funkčnosti a spoľahlivosti.
Všetky naše produkty prechádzajú výstupnou kontrolou, a preto sú zárukou kvality.

Ak hľadáte kvalitné okná, dvere, garážové brány, vonkajšie rolety alebo žalúzie, informujte sa u nás telefonicky na 035/642 43 95 alebo 0905 815 022.

Tešíme sa na našu spoluprácu!
Majiteľ spoločnosti Juraj Garaj

Prihlásenie