Rolovacie brány

Brány, ktoré fungujú ako roleta. Stlačíte tlačidlo a garážová brána sa vyroluje nad stavebný otvor, vďaka čomu využijete priestor až pod strop. Šetria miesto, výborne tesnia a môžeme ich inštalovať aj do hotových garáží, ktoré neumožňujú stavebné úpravy. Rolovacie garážové brány sú jedným z konštrukčných typov brán, ktoré môžu byť využité v privátnom aj priemyselnom sektore. Sú elegantným, odolným a úsporným riešením, a nakoľko sú vyrábané na mieru, môžeme ich prispôsobiť vašim požiadavkám.

Technické listy Rolovacie garážové brány

Popis brány

Rolovacie garážové brány sú zložené z do seba vzájomne zasunutých zateplených hliníkových lamiel s krycou výškou 77 mm. Lamely sa po stranách pohybujú vo vodiacich lištách a navíjajú sa na hriadeľ, ktorá buď je alebo nie je opatrená krycím boxom. Svojím jednoduchým a estetickým prevedením sú tieto brány vhodné do každej garáže. Montáž je možná pred, za alebo do stavebného otvoru.

 

Ovládanie

Ručné ovládanie (pomocou pružinového systému) pre max. výšku brány 3000 mm (vrátane boxu) a max. hmotnosť 75 kg.
Ovládanie pomocou motora (s možnosťou diaľkového ovládania).

 

Technické parametre

Rolovacie garážové brány s viditeľným boxom 

Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel zateplených polyuretánovou penou, ktoré sa po stranách pohybujú vo vodiacich lištách a hore sa rolujú do viditeľného boxu. Ochrana proti nadvihnutiu brány je riešená závesnými pružinami, ktoré držia lamely v jednej rovine.

 

Rolovacie garážové brány bez boxu

Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel zateplených polyuretánovou penou, ktoré sa po stranách pohybujú vo vodiacich lištách a hore sa navíjajú na hriadeľ, ktorá nie je opatrená horným krycím boxom. Ochrana proti nadvihnutiu brány je riešená závesnými pružinami, ktoré držia lamely v jednej rovine.
Tento typ brány sa môže umiestniť iba vo vnútri objektu, a aj to len v málo prašnom prostredí.

 

Rozmery:

• max. šírka brány 5000 mm
• max. výška brány 5000 mm
• max. plocha brány 15 m2
Uvedené rozmery sú vonkajšie rozmery výrobku vrátane vodiacich líšt a boxu.
Na 1 bm výšky rolovacej brány pripadá 13 ks lamiel AL77.

 

Hmotnosť:

• váha 5 kg/m2

 

Typy lamiel

Lamely sa vyrábajú z extrudovaného hliníka v šírke 5 metrov a krycej výške 77 mm.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie