Kovanie

Správne kovanie rozhoduje o kvalite ochrany a komforte vášho okna!

Správne kovanie rozhoduje o kvalite ochrany a komforte vášho okna!

Okná sú vaším spojením s vonkajším svetom. A samozrejme aj naopak. Rozhodnite sa pre veľmi kvalitné kovania! Svetlo a vzduch pre váš domov: Okná sú nenahraditeľné. Ale okná majú tiež chrániť: pred letnou horúčavou, zimným chladom, vlhkosťou... a pred vlamačmi. Preto je tak dôležitá funkčnosť a účinná ochrana. A tieto sú výraznou mierou určené kovaniami okien.

activPilot od firmy Winkhaus predstavuje nový rozmer okenných kovaní. Toto inovované otváravo-sklopné kovanie ponúka jedinečné funkcie. Ako jediné kovanie okien na svete ponúka activPilot nový, jednoducho ovládateľný uzatvárací systém pre väčšiu ochranu a utesnenie.

 

01 Odolné proti vlámaniu

kovanie activpilot 01

Kvalitatívny štandard firmy Winkhaus je mimoriadne spoľahlivý – preto sú všetky bezpečnostné rámové protikusy vybavené oceľovým mostíkom. Bezpečné do budúcnosti: Bezpečnostnými stupňami sa dajú vybaviť dodatočne až do stupňa odolnosti proti vylomeniu WK2.

 

02 Ľahké nastavenie

kovanie activpilot 02

Osemhranný uzatvárací čap sa dá jednoducho nastaviť rukou – pre vynikajúce rýchle a tesné uzavretie. activPilot je na celom svete jediným kovaním okien s týmto novým uzamykacím systémom.

 

03 Vysoká kvalita

kovanie activpilot 03

Vysoká úroveň kvality kovania activPilot od firmy Winkhaus je dokumentovaná skúškou životnosti RAL. Poskytuje vám istotu, že ste získali kvalitný výrobok s dlhou životnosťou.

 

04 Úspora energie

kovanie activpilot 04

S univerzálnym štrbinovým vetraním activPilot sa dajú krídla okien sklopiť do rôznej vzdialenosti. Umožňuje to stály prívod čerstvého vzduchu bez výraznejšej straty energie. Takto si chránite vlastné zdravie a peňaženku!

 

05 Atraktívny dizajn

kovanie activpilot 05

Pozoruhodný dizajn súčiastok kovania activPilot poskytuje vašim oknám exkluzívny charakter. Zaoblené hrany sú príjemne jemné a dajú sa ľahko čistiť.

 

06 Flexibilne voliteľné príslušenstvo

kovanie activpilot 06

Systém kovania activPilot sa dá ľahko rozšíriť dodatočnými funkciami, napr. zdvíhačom krídla pre ešte ľahšie zatvorenie krídla. Váš odborný predajca Vám rád poradí!

 

activPilot Perfektné a jednoduché nastavenie je vo vašich rukách. Komfortné, bezpečné, tesné.

  • Kvalitatívny štandard ocele firmy Winkhaus je pre vlamačov ťažkým orieškom.
  • Jedinečné! Nastaviteľné ručne.
  • Certifikát RAL je zárukou najvyššej kvality.
  • S activPilot nekúrite naprázdno.
  • Pekný dizajn súčiastok kovania activPilot zhodnocuje vaše okná.
  • Kovanie activPilot môžete kedykoľvek doplniť.
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie