Posuvné dvere

Posuvné dvere

  • Zdvižno-posuvné dvere

    ktoré vyrábame z 5-komorového profilu, vpustia do vášho domu záplavu svetla a krásne prepoja interiér s exteriérom, či už so záhradou, terasou alebo s balkónom. Môžu byť až 2,6 m vysoké a 6 m široké, čím vzniká veľká presklená plocha, ktorá presvetlí váš interiér. Zároveň však výborne izolujú vďaka celoobvodovému tesneniu, ktoré skvelo odoláva vetru aj prívalovým zrážkam.

  • Sklopno-posuvné dvere

    prepoja interiér vášho domu s exteriérom veľkou presklenou plochou. Vďaka dvom alebo štyrom krídlam vysokým 2,3 m a širokým 1,6 m krásne presvetlia váš dom. Majú skvelé izolačné vlastnosti. S kvalitným tesnením a možnosťou zasklenia až 56 mm znižujú náklady za energie. Vyrábame ich v 4-komorovom i 5-komorovom prevedení, vďaka čomu sú vhodné do zateplených rodinných domov, ale aj do pasívnych domov.

  • Skladacie dvere

    otvoria úplne voľný priechod bez stĺpikov a pevného zasklenia. Celú zasklenú plochu jednoducho odsuniete pomocou harmonikového mechanizmu a dvere zafixujete v ktorejkoľvek polohe. Vyrábame ich v 4-komorovom i 5-komorovom prevedení, vďaka čomu sú vhodné pre stavby s nižším rozpočtom, ale aj pre stavby, kde je na prvom mieste úspora energií.

Prihlásenie